Ecovacs | Cleaning Solution for DEEBOT Family | D-SO01-0019 | 1000 ml
- TootjadEcovacs
- Mudel: D-SO01-0019
- Saadavus: 5
-
51€
Ecovacs | Cleaning Solution for DEEBOT Family | D-SO01-0019 | 1000 ml
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 247 mm |
| Gross weight | 1.233 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Maht | 1000 ml |
| Net weight | 1.141 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 811 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Plastic (No PET) | 90 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Cleaning Solution for DEEBOT Family |
| Producer product name | D-SO01-0019 |
| Tare weight (kg) | 0.092 kg |
| Ühilduvus | For DEEBOT X1/X2/X5/T10/T20/T30/T30S/N20 Family D-SO01-0019 |
| Volume (m3) | 0.0020007 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: ecovacs cleaning solution for deebot family d-so01-0019 1000 ml, d-so01-0019, ecovacs, tolmuimejad






